En Укр

Як відбувається посів цукрового буряка в умовах епідемії COVID-19

Минулого тижня у Cygnet стартував посів цукрового буряка, який цьогоріч проводиться в умовах розгортання епідемії вірусу COVID-19. Нагадаємо, що Cygnet планує посів буряка на площі 3,9 тис.га.

Посівна кампанія розпочалась 25 березня у плановому режимі, але з дотриманням заходів для запобігання розповсюдженню інфекції.

Щоб максимально убезпечити всіх співробітників Cygnet, ми внесли ряд змін в операційну діяльність. Адміністративний персонал перевели на віддалену роботу. А для працівників, які не мають можливості виконувати роботу з дому, ввели ряд профілактичних заходів для запобігання розповсюдженню інфекції:

– Забезпечили дезінфікуючими розчинами офісний та виробничий персонал. Навіть у тракторах є антисептичні засоби для рук.
– Організували додаткове прибирання усіх приміщень з обов’язковою дезінфекцією поверхонь і провітрюванням.
– В офісах перейшли на режим чергування, мінімізували кількість персоналу, що там перебуває.
– Регулярно проводимо дезінфекцію транспортних засобів, що доставляють співробітників на роботу.
– Забезпечили персонал масками.
– Всі наради відтепер проводимо он-лайн, а оперативні виробничі наради – на свіжому повітрі, і з дотриманням дистанції.
– Розробили Політику та проводимо роз’яснювальну роботу на місцях щодо правил поведінки в умовах карантину, закликаємо мінімізувати контакти між людьми.
– Інформаційні роздаткові матеріали припинили друкувати, аби уникнути зайвих контактів при їх розповсюдженні. Відтепер ці матеріали доступні он-лайн.

«Ми уважно слідкуємо за запасами профілактичних засобів для наших працівників. Вже закупили 8 тисяч масок, 300 літрів антисептику та 30 зволожувачів повітря. А також 200 літрів ізопропилового спирту, щоб приготувати антисептики для персоналу. Адже розуміємо нестачу цих товарів на ринку. Завідувач господарством Тетяна Лисюк слідкує за видачею всіх необхідних засобів захисту кожному співробітнику.  Постійно проводимо з колегами роз’яснювальні роботи, оскільки турбуємось про їхнє здоров’я», – розповідає заступник директора з механізації Віталій Дарчук.

Водночас із турботою про здоров’я співробітників, не менш важливою є і увага до виробничих процесів. Щоб компанія лишалась стабільною та надійною у довгостроковій перспективі, ми повинні досягати економічної ефективності. У цьому ключі головне завдання зараз – якісне та своєчасне проведення посівної кампанії. Тож, незважаючи на виклики сьогодення, ми робитимемо усе для забезпечення безперебійної виробничої діяльності.

Tel.:+380 (44) 2061182
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: