En Укр

Cygnet другий рік поспіль реалізовує проект «Свідомий вибір»

Соціальний проект «Свідомий вибір» розпочався у вересні 2016р. І другий рік поспіль з вересня по листопад Cygnet продовжує його втілювати. Суть проекту полягає в тому, щоб показати учням випускних класів можливості побудови кар’єри у сучасній аграрній сфері, продемонструвати високу технологічність даної галузі, а також допомогти усвідомлено обрати майбутню професію.

Даний проект – це системне рішення, яке передбачає не лише заходи для дітей, але і залучення зовнішніх стейкхолдерів, що впливають на рішення дитини щодо вибору майбутньої професії – батьків, вчителів та інших представників громадськості.

У рамках проекту спеціалісти Cygnet провели батьківські збори майже у кожній школі, що працює у регіонах присутності компанії. Приємно відмітити, що цього року на батьківських зборах були присутні 58% батьків учнів випускних класів (минулого року збори відвідали 39% батьків). Ця тенденція свідчить про зростання зацікавленості до питання грамотного вибору майбутньої професії.

Та перш за все проект орієнтований на дітей. Цього року на школярів чекала ще більш насичена Програма заходів, ніж минулого. Ми врахували минулорічний досвід, щоб зробити даний проект змістовнішим, цікавішим, кращим. І, судячи з того, з якою цікавістю діти слідкували за відбором проб зерна на елеваторі; за технологічним процесом виготовлення цукру, та ін., нам це вдалось.

Заходи для дітей передбачали проведення інтерактивних лекцій про тенденції сучасного ринку праці  та практичні поради від спеціалістів компанії про те, як відшукати роботу своєї мрії.

Також школярі мали можливість ознайомитись із технологічними процесами на виробництва цукру, роботи елеватора, зблизька побачити сучасну високопродуктивну сільськогосподарську техніку, де у кабіні встановлено п’ять моніторів, та навіть посидіти у цій самій кабіні. Також учні відвідували Центр GPS-моніторингу та розглядали, як на моніторі комп’ютера виглядає карта полів та як відображається на ній техніка  господарства.

Спеціалісти компанії ділились своїми історіями успіху та розповідали більш глибоко про 7 спеціальностей, затребуваних у сучасній агросфері.

Приємно констатувати, що цього року у заходах, організованих компанією Cygnet, взяли участь 213 учнів випускних класів із 15 підшефних Cygnet шкіл. Це на 39% більше, ніж минулого року. Таким чином, ми охопили 93% усіх випускників шкіл у регіонах присутності компанії.

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: