En Укр

Cygnet отримав нагороду HR-бренд 2017

5 грудня відбулась Всеукраїнська підсумкова конференція Премії «HR-бренд Україна-2017». Цього року номінантами Премії стали 42 вітчизняних та міжнародних компанії, що майже вдвічі більше, ніж у 2016р. Серед номінантів компанії, що працюють у різних сферах – від ІТ до Державного сектору.

Одним із номінантів Премії стала і компанія Cygnet зі своїм проектом «Свідомий вибір». Почесно, що наша компанія отримала нагороду «Вибір журі», що свідчить про високу актуальність проекту та надійність Cygnet як роботодавця. Цікаво, що цього року Cygnet став єдиною аграрною компанією, яка отримала нагороду Премії.

«Свідомий вибір» розпочинався із профорієнтації для школярів, та за два роки він розвинувся та став чимось набагато більшим і ціннішим і для нашої компанії, і для суспільства в цілому. Керівний склад  компанії виражає щиру подяку усім колегам, які долучились до втілення цього проекту. Завдяки командній роботі та залученню кожного з Вас «Свідомий вибір» вийшов на новий рівень розвитку та був відзначений не лише увагою школярів та їх батьків, але і провідними експертами.

Премія HR-бренд – це визнання успіху компанії серед бізнес-співтовариств, експертів і колег, кандидатів на вакансії та партнерів. Отримання нагороди HR-бренд – почесна відзнака успіхів компанії!

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: