En Укр

Cygnet вдалося збільшити продуктивність корів майже утричі

Стратегія на збільшення обсягів виробництва завдяки зростанню продуктивності корів, яку впродовж останніх років системно впроваджували у Cygnet, виправдала себе: вже у 2018 році вдалось досягнути рекордних показників надоїв корів. Так, підсумкові показники надоїв за цей рік становлять 5 500 тис. л молока. І це при тому, що на сьогодні молочне поголів’я складається з 605 дійних корів, що майже утричі менше, ніж було 6 років тому, на початку діяльності компанії. Натомість надої на одну корову зросли також майже утричі – з 3 тис. до 9 тис. л.

Такого високого зростання продуктивності у «Сігнет Мілк» вдалось досягти завдяки впровадженню усіх сучасних технологій щодо селекції тварин, безприв’язного утримання, годівлі, машинного доїння, що в результаті дозволяє отримати не тільки відмінні надої (24,7 л на дійну корову), а й високу якість молока. До речі, усе молоко відповідає чинним стандартам якості та належить до гатунку «Екстра».

У Cygnet не планують збавляти заданий темп, а тому зараз дуже активно зосереджуються на покращенні здоров’я дійного стада та умов утримання тварин.

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: