En Укр

Cygnet запустив проект з проведення профілактичних медоглядів для пайовиків

Проблема медичної сфери у сільській місцевості – не лише у недостатньому забезпеченні необхідним обладнанням фельдшерсько-акушерських пунктів, але й у відсутності кваліфікованих спеціалістів на місцях. Щоб здати аналізи або отримати консультацію спеціаліста, мешканці сіл змушені їхати до райцентру або міста, стояти у нескінченних чергах, та ще й думати як потім повернутись додому, бо громадський транспорт ходить нечасто. Тож люди, як правило, тягнуть до останнього і звертаються до лікаря тільки тоді, коли вже виникає гостра необхідність.

У Cygnet ми розуміємо роль своєчасної діагностики та профілактики виникнення хвороб, тому цього літа ми розпочали проект з проведення профілактичних медичних оглядів для пайовиків компанії. Проект має дві ключових цілі:

1. Забезпечити своєчасну діагностику хвороб шляхом проведення комплексного медичного обстеження, консультації лікаря та, у разі необхідності, направлення на подальшу діагностику або лікування;
2. Забезпечити високий рівень сервісу – проведення медичного огляду на місцях з максимальною зручністю для пацієнтів та без черг, залучення до проекту висококваліфікованих медичних спеціалістів, виділення достатньої кількості часу для роботи з кожним пацієнтом.

Пілотний проект стартував у серпні у Погребищенському відділенні Cygnet у Вінницькій області. Дуже швидко він отримав позитивний відгук від учасників, який свідчив про повне досягнення поставлених цілей.

Наприклад, пайовик компанії Cygnet Галина Яковишина розповіла: «Не сподівалась, що пройду обстеження на місці. Оскільки я часто хворію, то шлях до лікувальних закладів і в зворотному напрямку для мене — ціла епопея. Чи не вперше до мене поставилися з такою уважністю і підтвердили мій діагноз. Дякую керівництву Cygnet за надану можливість безкоштовно пройти обстеження!»

У процесі реалізації проекту у багатьох пацієнтів було вперше виявлено ряд хвороб і розроблено план лікування, що ще раз довело його актуальність.
Сьогодні профілактичний медогляд пройшли лише пайовики Погребищенського відділення Cygnet. Надалі проект розвиватиметься і в інших територіальних відділеннях компанії, в решті решт охопивши усіх пайовиків компанії. Слідкуйте за новинами!

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: