En Укр

Завершився сезон роботи цукрового заводу “Сігнет Центр”

Виробничий сезон цукрового заводу Cygnet завершився 15 листопада. Завод відпрацював 61 добу.

Було перероблено 165,9 тис.т. цукрових буряків. Цукристість буряка у 2019 була вищою, ніж минулого року, і склала 18,6%.

Протягом сезону завод виробив 25,7  тис.т. цукру. Вихід цукру склав 15,5%.

«Загалом  цей сезон для заводу був непростим і коротким. Це зумовлено особливостями переробки цукрових буряків, які виросли в посушливих умовах.  Та я хочу наголосити, що всього за два місяці завдяки модернізації обладнання, яка здійснюється згідно 5-річного плану компанії, вдалось покращити ряд виробничих показників. Ми підвищили ефект кристалізації в продуктовому відділенні на 2,5 %,  трохи зменшили витрати вапнякового каменю до маси буряків та  витрати природного  газу на 1 т виробленого цукру. А це, у свою чергу  –  зменшення собівартості виробленої продукції. Також зауважу, що в цьому році найбільший добовий виробіток цукру – 427т, та  70% цукру – першої категорії», – коментує головний технолог цукрового заводу «Сігнет-Центр» Алла Литвин.

У вересні ми успішно підтвердили відповідність Системи менеджменту безпечності харчових продуктів, яка впроваджена на нашому підприємстві з 2016 року, міжнародному стандарту ISO 22 000:2018.

Далі колектив заводу починає готуватись до нового сезону, аналізуючи роботу за сезон, що минув. Поки що у планах встановлення ще одного фільтр-преса для фільтрації соку І сатурації, заміна елеватора цукру, продовження реконструкції сушильного відділення та ряд інших заходів. Акцент лишається незмінним: збільшення продуктивності заводу, зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів та підвищення якості продукції.

Tel.:+380 (44) 2061182
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: