En Укр

Перед початком нового сезону Cygnet провів навчання для персоналу

Cygnet щороку в період міжсезоння проводить навчальні програми для працівників за різними напрямками. Так, з початку 2019 року вже було проведено тренінги з проектного менеджменту для керівників підрозділів, з комунікацій для землевпорядників та низка інших навчань, учасниками яких стали 133 співробітників Cygnet.

Для працівників рослинницького напрямку було організовано «Зимову агрошколу» – комплекс семінарів і практикумів з основ експлуатації та ремонту техніки, застосування систем точного висіву, а також особливостей захисту рослин. Учасниками навчання стали спеціалісти агрономічної служби, механізатори та сервісні інженери.

«Зимова агрошкола» в цьому році тривала впродовж 22 днів. Під час лекцій та практичних занять учасники практикувались у технічному обслуговуванні та ремонті тракторів та обприскувачів Case, відпрацьовували особливості налаштування сівалок Vaderstad, керування автопілотами Trimble, PRO-700. Окрему увагу приділили впровадженню точного землеробства під час семінару «Системи точного висіву «Precision Planting-20/20», та навіть нюансам правильного підбору та експлуатації шин для самохідної агротехніки.

Попри те, що у компанії працюють досвідчені спеціалісти, завдяки таким практичним заняттям, вони мають змогу і далі підвищувати свій професійний рівень. Більше про те, як відбувалось навчання під час «Зимової агрошколи», у нашому відеосюжеті.

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: