En Укр

«Свідомий вибір». Третій сезон

Cygnet продовжує розпочатий у 2016 році соціальний проект “Свідомий вибір” для учнів 9 та 11 класів сільських шкіл, що діють у регіонах присутності компанії.  Cygnet продовжує розпочатий у 2016 році соціальний проект “Свідомий вибір” для учнів 9 та 11 класів сільських шкіл, що діють у регіонах присутності компанії.
Мета проекту – сприяти усвідомленому вибору майбутньої професії випускниками шкіл, допомогти школярам краще зорієнтуватись у світі сучасних професій, зрозуміти у яких сферах сьогодні є дефіцит кадрів, а де перенасичення. Ми знайомимо місцеву молодь із сучасним агровиробництвом: високотехнологічним, прогресивним, перспективним для побудови майбутньої кар’єри.
Ми дотримуємось системного підходу, тож залучаємо до проекту основних стейкхолдерів процесу – батьків та вчителів, інформуємо їх про сучасні тенденції ринку праці та реальні можливості для сучасних випускників.

Програма для учнів включає:

1. Інтерактивну лекцію про тенденції сучасного ринку праці та можливості профорієнтаційного тестування

2. Екскурсії на виробництво – елеватор, цукровий завод, машинно-тракторний парк – та розповіді спеціалістів про ключові професії, представлені в аграрному виробництві.

3. Розповіді представників підтримуючих функцій (облікової, землевпорядкування) про особливості представлених у них професій.

Цього року у проекті збільшилась кількість шкіл та учнів за рахунок залучення навчальних закладів, що діють у населених пунктах, на території яких Cygnet розпочав діяльність весною цього року. Таким чином, до проекту долучиться 18 шкіл, де сукупно навчається 237учнів.
Перші заходи для батьків та для учнів були проведені минулого тижня і отримали гарний відгук. Та попереду ще ряд активностей, про які ми інформуватимемо згодом.

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: