En Укр

Цукровий завод Cygnet: модернізовано та запущено

Cygnet вбачає перспективу у розвитку цукрового напрямку, тому цього року ми інвестували понад $2,7 млн. у реконструкцію та модернізацію свого цукрового заводу у Житомирській області.

У рамках Програми модернізації та реконструкції було встановлено три нових вакуум-апарати І кристалізації  ВАЦМ-50; три центрифуги Buckau – Wolf  та жомопрес MERCIER TM -3000, проведено реконструкцію теплової схеми із встановленням додаткового випарного апарату.

Модернізація і реконструкція заводу відчутно підвищила його технологічність. Крім іншого, вона дозволила зменшити витрати газу на 5м3 на 1 т. буряків. У комплексі із заходами по реконструкції було проведено серію навчань для персоналу щодо особливостей роботи із новим обладнанням.

Запуск заводу відбувся 22 вересня. Сьогодні ж цукровий завод Cygnet працює у штатному режимі: ритмічно та безперебійно. Виходячи із запланованої кількості сировини для переробки планується, що завод буде завантаженим до середини грудня та виробить за сезон 30 тис.т. цукру. Слідкуймо за подіями!

Tel.:+38 (044) 206-11-82
Fax:+38 (044) 259-98-52
E-mail:info@cygnet.ua