En Укр

У Cygnet завершили посівну кампанію

Попри неординарні погодні умови цієї весни, у Cygnet посівну кампанію вдалося завершити в оптимально допустимі строки для всіх культур.

Так, раннє весняне потепління дозволило рано вийти в поле, зробити підготовку ґрунту та посіяти цукрові буряки. Посівна кукурудзи стартувала 17 квітня і вже 27 квітня її було завершено. Надмірні та тривалі опади відтягли початок сівби сої. Останню завершили сіяти 25 травня, а це – з невеликим відхиленням від оптимальних строків.

Структура посівних площ у цьому сезоні не суттєво відрізняється від минулорічної: 56% площ (15,6 тис. га) займає кукурудза, 20% (5,7 тис. га) – соя, 14% (3,8 тис. га) – цукровий буряк та 10% (3 тис. га) – озима пшениця.

До початку посівних робіт агрономічна служба Cygnet була забезпечена усіма необхідними матеріально-технічними ресурсами, корелювала плани тільки погода. «З однієї сторони наявність вологи – це добре і дозволяє нам отримати рівномірні сходи, а з іншої – ми отримали нестандартний сезон, – зазначив Олександр Гапонюк, головний агроном Житомирського відділення Cygnet. – Зниження середньодобової температури у квітні та значні опади у першій декаді травня внесли корективи також у системи захисту культур. Та незважаючи на це, наша сівозміна та застосовувані технології дозволяють нам і про ґрунти дбати, зберігаючи усі показники, і отримувати високу врожайність культур».

Tel.:+38 (044) 206-11-82
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: