En Укр

У Сygnet завершили посівну кампанію

Початок весняних робіт супроводжувався малою кількістю вологи у ґрунті. Проте на кінець посівної кампанії погода різко змінилася. Попри такі нетипові погодні умови, у Сігнет провели посівну кампанію в технологічно оптимальні строки.

Посів цукрових буряків провели за сім днів, і завершили 3 квітня. Питома вага цієї культури в цьогорічній структурі посівних площ становить 14%, а це 3,9 тис.га.

Посівна кукурудзи стартувала 13 квітня і тривала 15 днів. Посівні площі кукурудзи, в порівнянні з минулим роком, збільшили на 3% – до 17 тис.га.

Сою розпочали сіяти 28 квітня, а завершили 14 травня. Цього року під неї відведено 16% посівних площ, тобто 4,5 тис. га. Не зважаючи на те, що посів сої на кілька днів був призупинений через опади, в цілому посівну кампанію вдалося завершити на 11 днів швидше ніж минулого року.

«Погоду цієї весни вважаю екстремальною. Але загалом тим, як проходила цьогорічна посівна я задоволений. Завдяки наявності високоточної техніки та кваліфікованої команди, була забезпечена висока якість виконання робіт. Ще й погода на кінець посівної покращилась, ми отримали вдосталь опадів. А це досить добре як для сходів, так і для щойно посіяних культур», – розповідає Олександр Гапонюк, головний агроном Житомирського відділення «Сігнет-Центру».

Спеціалісти агрономічної служби розповідають, що карантинні заходи практично не вплинули на хід весняно-польових робіт. «Заклопотані посівною кампанією, ми й про коронавірус забули. Звичайно, дотримувалися всіх профілактичних заходів, але до них звикли досить швидко. Працюємо як і до карантину, злагоджено, оперативно, та з фокусом на високі результати», – коментує Олександр Гапонюк.

Далі по плану догляд за посівами, щоб закласти міцний фундамент для отримання високої урожайності у новому сезоні.

 

Tel.:+380 (44) 2061182
E-mail:info@cygnet.ua
Ми у соціальних мережах: