Напрямки діяльності – Компанія Cygnet

Напрямки діяльності

Рослинництво

Рослинництво

Земельний банк Cygnet розміщений у Житомирській та Вінницькій областях. Компактне розміщення земельного масиву – до 80 км між найбільш віддаленими полями – дозволяє оптимізувати витрати на логістику. А родючі грунти у регіоні та ефективна система догляду за рослинами дозволяють отримувати стабільно високі врожаї рік за роком.

Детальніше
Виробництво цукру

Виробництво цукру

Цукровий завод Cygnet потужністю переробки цукрового буряка 2,8 тис.т. на добу розміщений у Житомирській області. Наявність цукрового заводу серед активів компанії дозволяє забезпечити вертикальну інтеграцію – від вирощування буряка до виробництва цукру. Готова продукція реалізується під торговельною маркою «Cygnet Agrocompany».

Детальніше
Елеваторні послуги

Елеваторні послуги

За роки діяльності компанія збудувала два сучасних елеватори: у с. Андрушки Житомирської області та у с. Козятин на Вінниччині.

Елеватори працюють як для зберігання зерна власного виробництва, так і надають послуги з очистки, сушіння та зберігання зерна клієнтам.

Компанія має можливість одночасного зберігання 104 тис.т. зерна.

Детальніше
Елеваторні послуги

Молочне тваринництво

Підхід компанії до розвитку тваринницького напрямку полягає у роботі на покращення продуктивності корів без збільшення поголів’я.
Така стратегія дозволила впродовж останніх трьох років досягти та утримати показник продуктивності дійного стада на рівні 10 тис.л. на корову на рік.

Детальніше